Комплекс мангальний 3 в 1. "Мульти-кухня" Код Ман-011

 • 15 200грн.

Мультифункціональна вулична піч. Піч являє собою мобільну піч-трансформер, що об'єднує в собі піч з варильною поверхнею і мангал, який поєднує в собі комплекс деталей, здатних трансформувати звичайний мангал в зону для коптильні і барбекю з приставним столиком.

 • Опис

  Комплекс мангальний 3 в 1. "Мульти-кухня"

  Основну частину печі-трансформера становить для варки поверхня, яка може служити як опалювальним пристроєм, так і основним джерело теплової енергії для приготування різних страв, використовуючи при цьому варильну чавунну поверхню, розташовану у верхній частині печі. Також теплову енергію і згенерований дим з печі за допомогою шибера в бічній частині, можна передавати в зону барбекю (мангала) для приготування страв і копчення продуктів. Піч забезпечена системою регулювання горіння, що складається з заслінки подачі основного повітря і заслінки відведення згорілих газів в тильній стінці котла. Є висувний зольник, який може використовуватися для плавного регулювання нижнього горіння в камері печі, при цьому він виконує основну функцію збору золи. Відтік продуктів горіння виводиться з печі через основний димохід, який складається зі складальних труб (в комплекті). У нижній частині печі обладнана ніша, як для допоміжних предметів, так і для дров (дровница).

  Вбудований мангал обладнаний купольної кришкою, що в комплексі є камерою для копчення або термічної обробки продуктів з використанням теплової енергії, яка надходить з самого мангала і з шибера, розташованого в основний печі. Мініатюрна частина зони барбекю (мангала) обладнана заслінкою (шибером) для відводу диму. Також даний вузол служить для вентилювання камери і плавного регулювання температурних процесів, необхідних для якісного приготування продуктів. Ребра жорсткості, розташовані в мангалі, крім своєї основою функції, можуть використовуватися для установки додаткових аксесуарів (решітки гриль, шампурів ...).

  Вбудований стіл обладнаний розбірними трансформуються ніжками. У складеному стані підставу столу грає роль кришки для мангала і захищає його від атмосферних опадів.

  Підстава трансформера обладнано чотирма колесами, на двох з них розташовані гальмівні стопори. У складеному стані трансформер (піч) є компактною і мобільного, що дає їй величезні переваги.

  Піч виготовлена ​​з високоякісної сталі.

  Вага - 62 кг.

  Габарити в складеному стані: висота 950мм, довжина 710мм, ширина 650мм., В розкладеному: висота 950мм, довжина 1560мм, ширина 650мм.

 • Характеристики
  Матеріал
  Сталь
  Колір
  Чорний
  Розміри
  1560х650х950
  Вага
  62 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг