Мангали, грилі та барбекю в інтернет-магазині КУТ

31 товар
1 050грн.

  Сковорода з диска борони, любителям смачно провести час на природі, підходить для приготування всього-чого тільки душа забажає, без неї ваше життя не буде таким смачним і особливим. Можна використовувати як на ніжках, так і на мангалі.

820грн.

  Готувати на багатті тепер ще простіше і приємніше. Знімні ручки і кришка дозволяють готувати багато страв - від омлету до пасти. Продукти не пригоряють завдяки гарному матеріалу. Сковорода сподобається любителям риболовлі, полювання, походів і дачного відпустки. Порадуйте близьких людей смакотою.

850грн.

  Цей комплект дозволить не тільки готувати чудові страви, але й стане дуже зручним у використанні, експлуатації та перенесенні. Чохол, виготовлений у вигляді сумки, убезпечить сковороду від подряпин і падінь.

14 500грн.

Мультифункціональна вулична піч. Піч являє собою мобільну піч-трансформер, що об'єднує в собі піч з варильною поверхнею і мангал, який поєднує в собі комплекс деталей, здатних трансформувати звичайний мангал в зону для коптильні і барбекю з приставним столиком.

Любите поласувати смачним шашликом або овочами на грилі?

Тепер у вас є можливість готувати всі ці страви самостійно!

Компанія Троян виробляє грилі і барбекю для домашнього використання.

Великий асортимент конфігурацій дозволить вам вибрати виріб на свій смак і для будь-яких цілей: приготування страв на відкритому вогні, приготування шашлику, барбекю. 

В асортимент входять багатофункціональні пристрої для домашнього використання, які можна застосовувати і як барбекю, і як гриль, і як звичайний мангал.

Перевагою мангалів та грилів Троян є унікальний дизайн та можливість готування шашлику як на відкритому мангалі так і в положенні із закритою кришкою, що прискорить процес приготування шашлика в декілька разів.

Також інтернет магазин "КУТ" пропонує співпрацю українським виробникам! та партнерство за системою дропшипінг!