Інтернет-магазин автоклавів виробника Троян

22 товари
9 090грн.

Місткість: 16 банок (0,5 л) або 5 банок (1 л). Принцип роботи: універсальний (від мережі 220В або від зовнішнього джерела нагрівання). Потужність: 2 кВт. Матеріал: нержавіюча сталь 2мм.

9 490грн.

Місткість: 24 банок (0,5 л) або 10 банок (1 л). Принцип роботи: універсальний (від мережі 220В або від зовнішнього джерела нагрівання). Потужність: 2 кВт. Матеріал: нержавіюча сталь 2мм.

9 690грн.

Універсальний автоклав, який можна використовувати від електромережі або від зовнішнього нагріву. Вмістимість банок: 30 банок 0.5л, 14 банок 1л. З терморегулятором.

9 990грн.

Місткість: 32 банок (0,5 л) або 10 банок (1 л). Принцип роботи: універсальний (від мережі 220В або від зовнішнього джерела нагрівання). Потужність: 2,5 кВт. Матеріал: нержавіюча сталь 2мм.

11 990грн.

Універсальний автоклав, який можна використовувати від електромережі або від зовнішнього нагріву. Вмістимість банок: 50 банок 0.5л, 21 банка 1л. З терморегулятором.

Побутові автоклави від українського виробника Троян в інтернет - магазині "КУТ"

Основне, чим відрізняються автоклави виробника Троян від інших автоклавів, це конструкція кришки, запатентована виробником Троян. Ця кришка є унікальною системою, яка дозволяє швидко та надійно закривати куб автоклаву. Не потрібно затягувати 6 болтів і думати який перетягнув, який ні - кришка затягується 1 шпилькою і підтискається до горла автоклава із середини. Таким чином вона рівномірно розподілена по всій площині горла автоклава. І, чим більший тиск, тим щільніше кришка підтискається. Це унікальна і перевірена система.

Вогневі та електричні автоклави є незамінним пристроєм для приготування різних видів консервації. З ними просто приготувати тушковане м'ясо, мариновані огірки і помідори, фрукти у власному соку і інші види домашніх заготовок. При цьому ви будете впевнені в тому, що вони будуть довго зберігатися і зберігати свої смакові якості.

Принцип роботи побутових автоклавів.

Принцип роботи заснований на тому, що під впливом високої температури відбувається стерилізація банок і продуктів. В процесі знищуються всі хвороботворні бактерії і мікроорганізми, що викликають псування продуктів.

Компанія Троян займається виробництвом побутових автоклавів з нержавіючої та чорної сталі. В асортименті є вогневі та електричні автоклави, а також універсальні домашні автоклави, які працюють від електромережі або зовнішнього джерела тепла.
Обсяг може варіюватися від 8 до 50 банок по 0,5 літра, також є можливість виготовити вогневий або електричний автоклав будь-якої місткості під замовлення.

Також інтернет-магазин "КУТ" пропонує співпрацю за системою дропшипінг!