Як користуватися автоклавом побутовим?

Як користуватися автоклавом побутовим?

Якщо ви придбали автоклав для домашнього консервування, вас можна назвати справжнім щасливчиком, адже тепер вам доступні рецепти приготування найрізноманітнішої смакоти з м'яса, риби, фруктів і овочів.

Що важливо, процес консервації в даному агрегаті відбувається на порядок простіше і швидше в порівнянні з використанням стандартного способу стерилізації продуктів. І все-таки не варто забувати про те, що автоклав побутовий - це прилад, до якого обов'язково додається інструкція. Уважно ознайомившись з нею і суворо дотримуючись прочитаних правил, ви зможете готувати найсмачніші домашні консерви.

Готуємо продукти і баночки

Щоб результат перевершив всі ваші очікування, віддавайте перевагу продуктам 100% свіжості. Що стосується безпосередньої підготовки скляної тари, баночки необхідно ретельно помити в проточній воді (рекомендується також почистити їх содою), потім наповнити продуктами відповідно до обраної рецептури і герметично закрити металевими кришками.

Зверніть увагу! Попередня стерилізація банок не потрібна - всю роботу за вас виконає автоклав.

Завантажуємо баночки в автоклав

Закриті банки акуратно встановлюють на решітку, що знаходиться в нижній частині апарату. Можна ставити їх в один ряд, але з метою отримання більшої кількості консервів баночки можна розмістити в кілька рядів (для цього варто купити автоклав на 30 банок).

Виконавши цю нехитру маніпуляцію, в автоклав потрібно налити холодну воду так, щоб вона покривала верхні баночки на 3-4 см, а повітряний прошарок становив не менше 5 см.

Процес консервації

Переконавшись в наявності кільця ущільнювача, закрийте кришку автоклава. Далі закрутіть болти і почніть накачувати повітря в бак через ніпель до тих пір, поки манометр не покаже 1 атм. Такий тиск необхідний для того, щоб в результаті нагрівання до високої температури не порушилася цілісність банок.

Довівши температурні показники до 120 С, витримуйте продукцію в даному режимі рекомендованого часу. Наприклад, для м'яса воно становить близько години, а для овочів зазвичай коливається в межах 20 хвилин. Тут важливо слідкувати за рецептом.

Завершення стерилізації

Коли необхідний час пройде, плавно знижуйте тиск шляхом поступового зменшення нагрівання аж до повного виключення теплового джерела. Коли установка повністю охолоне, можна витягати баночки з побутового автоклава.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг