Коптильні для холодного копчення

Коптильні для холодного копчення

Технологічно холодне копчення являє собою процес приготування продуктів, які піддаються обробці димом при температурі від 18 до 25оС. У зв'язку з тим що рідина з підготовлюваного сировини випаровується повільно, загальна тривалість холодного копчення затягується майже на цілий тиждень.

Втім, навіть незважаючи на такі значні часові витрати, приготування м'яса, риби і інших копченостей у коптильні холодного копчення набув широкого поширення серед дачників і власників власних заміських будинків. Ще б! Адже продукти, які пройшли подібну обробку, не лише зберігаються набагато довше, але і набувають неповторні смакові і ароматичні якості.

Коптильня для холодного копчення влаштована таким чином, щоб при досягненні сировини дим уже досяг необхідних температурних показників.

Агрегат для домашнього копчення оснащений наступними конструкційними елементами:

• коптильної камерою, призначеної для підвішування продукту;
• топкою або димогенератором;
• димоходом.

Принцип роботи пристрою досить простий:

1. У відсік топки, якій обладнана коптильня для дачі, закладають деревну стружку, яка використовується в якості базового палива. При її виборі важливо враховувати деякі важливі нюанси. Зокрема, рекомендується зупинитися на стружці, отриманої в результаті обробки фруктових дерев. При горінні вона не виділяє різкий запах, отже, аромат готового блюда буде більш приємним. Підійдуть також верба, липа та вільха. Підвищений вміст смоли, характерне для хвойних порід дерев, може тільки зіпсувати продукт, надавши йому виражений гіркуватий присмак. Тому така стружка для копчення непридатна.

2. Від згоряння стружки супроводжується створенням природної тяги та проходженням диму через димар. Там він піддається охолодженню, згодом досягаючи коптильної камери, де і готується продукт.
Важливо відзначити, що холодне копчення не годиться для квартирних умов, оскільки вимагає наявності стаціонарної установки. Навіть універсальна коптильня зважаючи на свою великовагової конструкції і не дуже компактні габарити більш доречна для земельної ділянки, ніж для житлового приміщення.

До слова, для коптилень, що розміщуються під відкритим небом, димохід влаштовують на зразок траншеї, розміри якої не перевищують штик лопати. Канава накривається шиферним або металевим листом, а також закладається дерном, щоб дим не витрачався даремно.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг