Коптильня для домашнього копчення - надійна помічниця

Коптильня для домашнього копчення - надійна помічниця

  Сучасні технології міцно закріпились в нашому житті, заторкнувши всі її сфери, включаючи і такі повсякденні справи, як приготування їжі, яке тепер стало ще простіше. Якщо ви захочете порадувати себе і своїх близьких якою-небудь смакотою, наприклад, копченою рибкою або ароматним м'ясом, зовсім не обов'язково йти в ресторан, кафе або супермаркет.

  Завдяки такому корисному пристрою, як коптильня для домашнього копчення можна швидко і просто приготувати різноманітну продукцію. Що важливо, при цьому вона буде відрізнятися абсолютною натуральністю (через відсутність шкідливих добавок, часто використовуваних виробниками) і пікантними смаковими якостями.

  Що ж являє собою коптильня? По суті, це своєрідний металевий ящик, всередину якого вміщено решітки та піддони. Продукти в такому побутовому приладі піддаються обробці димом, набуваючи воістину чудовий смак і аромат.

  Копчення буває гарячим і холодним, відповідно і коптильні існують різні. Гаряче копчення відбувається набагато швидше - продукт готується при температурі 45 - 50оС протягом невеликого проміжку часу, як правило, від 1 до 5 годин.

  Що ж стосується копчення при більш низькому температурному режимі (20 - 25оС), то це справа досить клопітка і витратна. Перш за все тому, що коптильня для даного заходу потрібна особлива. Вам доведеться облаштувати стаціонарну коптильню, що представляє собою кілька ям, виритих на різному рівні і з'єднаних між собою закритою траншеєю. Для цього, зрозуміло, потрібні не тільки відповідний технічний склад розуму, розвинені інженерні навички та фінанси, але і вельми велику земельну ділянку. А якщо врахувати, що холодне копчення (будь-якого продукту) займе декілька днів, то перш ніж зважитися на спорудження такої коптильні варто гарненько подумати.

  Саме тому раціональніше буде купити вже готову, так би мовити, професійну коптильню для гарячого копчення. Вона працює від електрики і відрізняється хорошою місткістю - до 50 кг. У такій установці, що ідеально підходить для дачі, приватного будинку або малого бізнесу, можна і коптити, і піч, і варити, і навіть гасити найрізноманітніші продукти. Вона стане прекрасною підмогою кожної господині, дозволяючи отримувати дивно смачні страви за порівняно невеликий проміжок часу. Мінімум затрат, а результат перевершує всі очікування!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг