Мангал, барбекю, гриль - в чому різниця?

Мангал, барбекю, гриль - в чому різниця?

  Освоївши обсмажування їжі на вогнищі ще в первісні часи, людина і донині успішно використовує цей спосіб отримання смачних і апетитних страв.

  Більш того, кулінарне мистецтво постійно поповнюється безліччю нових рецептів і тонкощів приготування м'яса, а сучасний ринок, в свою чергу, пропонує технологічні пристосування, за допомогою яких можна швидко і просто втілити їх в життя.

  Мабуть, одним з найбільш поширених пристроїв, що повсюдно використовуються для приготування шашликів, є мангал. Конструкційно він являє собою металевий ящик на ніжках, зроблений, як правило, з кращих сортів нержавіючої сталі, і оснащений виїмками в бічних стінках, необхідними для фіксації шампурів. В якості палива зазвичай застосовують деревне вугілля, майже не димляче при горінні.

  Головними перевагами такого переносного мангала (а бувають ще й стаціонарні у вигляді цегляної або кам'яної споруди) є його порівняно невисока вартість і надзвичайна простота у використанні. Серед недоліків, властивих даному пристрою, слід зазначити неможливість контролю температури і припливу повітря, отже, нерівномірність поширення температури.

  У західних країнах значну популярність набули гриль і барбекю. В принципі, обидва ці агрегати схожі між собою, різниця полягає лише в тому, що барбекю має більш складну будову і розширений арсенал функцій. Так, сучасні барбекю, дозволяють не тільки смажити, а й пекти, тушкувати і коптити продукти.

За принципом роботи ці пристрої класифікуються на:

• вугільні;
• газові;
• електричні.

  Барбекю-котел відрізняється комфортом в експлуатації, оскільки обладнаний кришкою, що щільно закривається з вентиляційними отворами. Подібний пристрій дає можливість смажити м'ясо при відкритій кришці або коптити його ж при закритій, завдяки чому успішно використовується в якості духовки і коптильні. В якості палива для барбекю-котла купують спеціальні брикети або деревне вугілля.

  Що ж стосується гриля, то він придатний для приготування м'яса і риби, а також овочів на решітці. На його дно кладуть дрова чи вугілля, призначені для розпалювання вогню. Деякі моделі грилів додатково укомплектовані кришкою, що захищає від вітру і допомагає підтримувати температурні показники на необхідному рівні.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг