Монтаж інфрачервоних обігрівачів БіЛюкс серії «П»

Монтаж інфрачервоних обігрівачів  БіЛюкс серії «П»

  Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі Білюкс Серії "П" (промислові) призначені для опалення приміщень з високими стелями. Слід зауважити, що серед моделей є як однофазні обігрівачі (Билюкс П 2000 і Билюкс П 2400) так і трифазні (Билюкс П 3000 і Билюкс П 4000)

Підготовка: насамперед необхідно зробити тепловий розрахунок , далі робиться схема по розташуванню обігрівачів і електрична схема підключення.

Важливо: один з основних моментів - це розташування обігрівачів. Неправильне розташування обігрівачів може привести до додаткових витрат на електрику.
Так само необхідно дотримуватися технічних зазорів від інфрачервоного обігрівача до предметів. Таблиця відстаней наведена нижче:
Мінімальні відстані від обігрівачів Білюкс


Розташування обігрівачів Білюкс: В залежності від умов і поставленої задачі можна виділити 2-ва вида опалення.

Основне опалення: при даному виді опалення інфрачервоні обігрівачі в першу чергу встановлюються уздовж холодних стін і над вікнами. Необхідно домогтися рівномірного розподілу тепла по всьому приміщенню і врахувати основні джерела втрати тепла. Чим більше обігрівачів, тим рівномірніше поширюється тепло, тому при підборі обігрівачів Білюкс більш потужні моделі встановлюються по периметру, а слабкіші в центр.

Додаткове опалення: У разі, коли є мінімальна температура в приміщенні, і в певних місцях необхідно підтримувати більш високу температуру, інфрачервоні обігрівачі використовуються як зональний (точковий) нагрів. Підбір потужності і кількість обігрівачів буде залежить від конкретних умов.

Підключення до електромережі: розрахунок перетину кабелю проводиться кваліфікованим електриком. Клемная колодка WAGO, яка встановлена ​​в інфрачервоних обігрівачів Білюкс, дозволяє робити каскадне підключення. Силові дроти заводяться в обігрівач через спеціальний отвір на задній кришці і кільце ущільнювача, яке поставляється в комплекті.

Монтаж: Для досягнення максимального ККД обігрівачі Білюкс встановлюються на стелю, паралельно підлозі. Монтаж можна проводити на стандартний кріплення, які поставляються в комплекті, або на ланцюзі, тросові розтяжки і т.д. в залежності від умов. Не забувайте дотримуватися мінімальних відстаней, які вказані на малюнку вище. Всі елементи, що входять до комплекту поставки, знаходяться під кришкою клемної колодки.

Системи контролю: Всі обігрівачі потужністю до 3-х кіловат можна пустити на пряму через терморегулятор (16А), якщо потужність перевищує 3 кВт, то необхідно використовувати магнітний пускач, який підключається до мережі а термостат встановлюється безпосередньо на котушку. Всі схеми підключення вказані в паспорті на виріб.

Приклад:

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг