Особливості плетених меблів з ротанга

Особливості плетених меблів з ротанга

Плетені меблі завжди користувалися популярністю серед населення. Раніше, основним матеріалом була вербова лоза. У нашій сучасності, на заміну вербовим прутам прийшов – ротанг.

Ротанг – це ліана, рослина яка росте у тропічних лісах. Довжина, зазвичай, складає більше сотні метрів. Саме тому плетіння можливе без будь-яких кріплень.

Меблі із ротанга, по суті, нічим не відрізняються від плетених меблів. На каркас кріпиться лоза, яку вручну переплітають за вибраним візерунком.

До переваг меблів із ротанга можна віднести:

  • міцність і довговічність (ротангові вироби довго зберігають свій первинний зовнішній вигляд і практично не зношуються в процесі експлуатації); легкість (меблі з такого матеріалу дуже легкі, тому їх переміщення не викличе багато зусиль);
  • природні відтінки (ротангові вироби зазвичай виконуються в природних кольорах, завдяки чому допомагають створити затишну теплу атмосферу);
  • екологічність (ротанг – це рослина, отже ніяких хімічних складових не має);
  • великий асортимент меблів(стільці, столи, дивани, шезлонги, стільці-качалки, комоди та тумби, та ін.);
  • відсутність необхідності в складному догляді (ви економите час і гроші, які могли б піти на придбання дорогих мийних засобів);
  • можливість створити особливий дизайн(кольорова гамма дозволить експериментувати в повній мірі).

    Ротанг гарно переносить перепад температури, тому часто можна побачити ці меблі в інтер’єрі саду. На сьогодні популярність набирає штучний ротанг, створений зі спеціального пластику з додаванням целюлози та капрону. Штучний ротанг своїми властивостями не поступається натуральній ліані, а перепади температури витримує навіть краще.

    Єдиним вагомим недоліком даного виду меблів є їх ціна. Але, враховуючи всі плюси, зрозуміло, що краще один раз придбати якісний товар, ніж щороку міняти/ремонтувати дешевий.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг