Стіл для армреслінгу – правильний вибір!

Стіл для армреслінгу – правильний вибір!

Армреслінг – це найбільш мирний вид спорту. Для того, щоб змагатись не потрібно ніяких додаткових споряджень чи тренувань у спортзалах, варто мати лише міцні руки, волю до перемоги та стіл для армреслінгу.

Якщо відкрити завісу історії, то дізнаємося, що вперше змагання по боротьбі на руках відбулись в Америці в 1952 році. І дуже швидко такий демократичний вид спорту завоював любов та довіру серед простого населення. Підкоривши Америку, армреслінг досяг і Європи, поступово зайнявши своє місце серед інших видів спорту, які заслуговують на довіру та визнання.

Мабуть, чи не кожен початківець в даному виді спорту, робив свої перші кроки сидячи за кухонним столом. Але приходить час, коли потрібно серйозно задуматись над тим, щоб придбати справжній стіл для армреслінгу.

Всесвітня Федерація армреслінгу (WAF) встановила єдиний стандарт розмірів столу для чоловіків, жінок, підлітків, інвалідів. Загальна довжина – 90 см, ширина – 66 см, висота – 104 см. Кожен виробник повинен керуватись цим стандартом при виготовленні спортивного обладнання.

При купівлі столу, важливо звернути увагу на ще один важливий нюанс – підлокітники та бокові валики, вони повинні обов’язково бути м’яким, щоб у майбутньому вберегти від травм.

Звертайтесь до перевірених продавців та виробників спортивного обладнання, і тоді високі спортивні досягнення вам гарантовані!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг