Типи мангалів в залежності від особливостей конструкції

Типи мангалів в залежності від особливостей конструкції

Слово «дача» викликає в нашій свідомості найрізноманітніші асоціації: для когось -  це трудомістка робота на городі або догляд за фруктовими деревами, для когось - можливість відмінно провести час на свіжому повітрі, зібравшись в компанії друзів і приготувавши ароматні шашлики.

Щоб настільки привабливий відпочинок став реальністю, необхідно придбати мангал, адже смажити м'ясо на багатті досить негігієнічно і, до того ж, не завжди зручно.

Що являє собою цей пристрій, ви напевно вже знаєте. Тому поговоримо про основні різновиди мангалів, пропонованих вітчизняним ринком.

Всього їх існує 3:

  1. мобільний (складаний);
  2. переносний;
  3. стаціонарний.

Складаний мангал стане ідеальним вибором для любителів активного відпочинку і подорожей, адже він відрізняється:

  • мобільністю;
  • компактними габаритами;
  • легковаговою конструкцією;
  • зручністю в експлуатації;
  • привабливою вартістю.

У зібраному вигляді він дуже схожий на невелику валізку, а значить його можна легко помістити в машину або навіть взяти з собою, відправляючись на велосипедну прогулянку.

Однак даний різновид мангала не позбавлена ​​і недоліків: мала вага досягається за рахунок незначної товщини матеріалу, що, в свою чергу, зумовлює низьку теплоємність пристрою і здатність до прогорання.

Мобільні мангали досить швидко приходять в непридатність через їх зношування.

Переносний мангал в цьому сенсі більш надійний. При необхідності він переноситься з місця на місце, але характеризується більш високою вартістю. Зате він довговічний і прослужить своєму господареві не один десяток років. Мінусом такого мангала можна назвати його не дуже естетичний зовнішній вигляд - на передній план виходить зручність у використанні.

Для тих, хто бажає облаштувати на своїй дачі вишукану зону відпочинку, вигідним вкладенням коштів буде будівництво стаціонарного мангалу з каменю, цегли або чавуну. Невід'ємним елементом його конструкції, що відрізняється досить значними габаритами, є димохід, що забезпечує відведення диму, який згодом розсіюється в атмосфері.

Незважаючи на свою громіздкість, стаціонарний мангал має важливу перевагу - можливістю сконструювати його відповідно до власних уподобань. Завдяки дизайнерському оформленню та оригінальною конфігурації, пристрій для приготування шашликів може перетворитися на справжню прикрасу вашої дачі.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг