Коптильня холодного копчення

Коптильня холодного копчення

  З незапам’ятних часів люди коптили їжу аби продовжити термін зберігання продуктів і, звичайно ж, відчути гастрономічне задоволення. Із розвитком інженерної думки у пошуках кращих конструкторських рішень будова коптильні холодного копчення змінювалася. У результаті еволюція породила цілий ряд модифікацій, і сьогодні кожний має змогу вибрати для себе обладнання різного типу:

• За габаритами – від великих коптилень для холодного копчення до мініатюрних агрегатів.

• За потужністю виробництва (для дому, закладів громадського харчування тощо).

• За ціною (дешеві моделі та «елітні» коптильні).

• За джерелом живлення апарату (електроустановки для холодного копчення, газові та вугільні коптильні).

• За мобільністю (розбірні, переносні, стаціонарні).

  Кожна з існуючих модифікацій по-своєму затребувана, оскільки відповідає певним потребам та вирішує задачі різного масштабу, проте найбільш економічним рішенням з точки зору часових та фінансових затрат стане придбання заводської коптильні холодного копчення.

  Найчастіше такий пристрій коштує недорого, із легкістю вписуючись у сімейний бюджет. До того ж, коптильня фабричного виробництва стане у нагоді міським жителям, які не мають дачі і, відповідно, можливості насолоджуватися заміським відпочинком. Таке коптильне обладнання буде працювати безпосередньо у квартирі, не заважаючи при цьому сусідам, оскільки коптильня холодного копчення закритого типу (з кришкою) створюється таким чином, що залишки диму всередині позбавлені вільного виходу назовні. У найбільш дорогих моделях вони концентруються у збірниках, а у більш простих – осідають на внутрішній поверхні кришки.

  Взагалі коптильня для холодного копчення складається з наступних елементів:

• димогенератору;
• димоходу;
• коптильної камери.

Коптильня для холодного копчення працює таким чином:

1. У димогенератор кладуть стружки, які унаслідок тління утворюють дим.
2. Утворюється тяга, завдяки якій дим потрапляє до димоходу.
3. У димоході дим охолоджується та надходить до коптильної камери, де знаходяться продукти.

  Якщо розбирати більш детально, то провідну роль у холодному копченні відіграє саме димогенератор. Він забезпечує постійний притік диму до коптильної камери. Цей складовий елемент коптильні автоматизований, тому під час процесу копчення вам доведеться стежити лише за кількістю тирси у агрегаті.