Коптильня з гідрозатвором

Коптильня з гідрозатвором

  Гідрозатвор - це спеціальний жолоб, який розташовується уздовж периметра металевого корпусу коптильні і служить для герметизації різких запахів. Перед нагріванням в нього заливають питну воду так, щоб вона на 3 см не досягала країв. Вода в жолобі не дає газам проникнути крізь товщу, а сам затвор перешкоджає витоку диму, що концентрується усередині металевої ємності. Це надає стравам, які готуються в такий коптильні, незабутній смак і чудовий аромат.

  Крім чисто практичної функції, водяний затвор відіграє роль своєрідного ребра жорсткості, що забезпечує міцність всієї конструкції. Він зміцнює корпус, запобігаючи деформацію металевого короба, викликану впливом високих температур.

  Коптильня з гідрозатвором - прекрасний вибір для міських квартир. Пристрій даного типу передбачає потрапляння диму в димовідвідний шланг. Гідрозатвор забезпечує надійну герметизацію кришки, одночасно виключаючи ймовірність загоряння стружки.

  Матеріалом для виготовлення корпусу служить харчова нержавіюча сталь товщиною до 2 мм, що відрізняється разючою стійкістю до корозійних процесів і естетично привабливим зовнішнім виглядом. До того ж, коптильня з нержавійки дуже проста в догляді і практично не схильна до утворення нагару.

  З мінусів варто назвати досить важку вагу пристрою, що досягає, як правило, 12-20 кг.

  Як користуватися коптильнею з водяним затвором?

  Технологія приготування м'ясних і рибних страв в коптильні з гідравлічним затвором практично не відрізняється від роботи з моделями аналогічного типу. Агрегат дозволяє швидко і якісно коптити продукти навіть у найскладніших рецептами - досить просто слідувати запропонованої інструкції, виконуючи певний порядок дій:

1. Викласти шар тріски на дно робочої камери.
2. Встановити піддон для стікання надлишків жиру.
3. Продукти, що підлягають копчення, розкласти на решітці, після чого встановити її всередині робочої камери і накрити камеру кришкою.
4. Поставити коптильню на працюючу плиту.
5. Залити воду в жолоб затвора.
6. На штуцер надіти шланг і відвести його до витяжки чи кватирці.

  Тривалість приготування м'ясних і рибних делікатесів становить не менше години. Дуже важливо витримати цей час повністю, щоб страва вийшла дійсно смачною і пікантнтною