Переваги домашньої коптильні

Переваги домашньої коптильні

  Їжа, приготовлена за допомогою копчення, ще з давніх часів вважалася однією з найбільш смачних та поживних. Завдяки такому способу обробки продуктів наші предки отримували різноманітні заготівлі, котрі могли зберігатися протягом тривалого часу. І сьогодні копчені страви є делікатесом та окрасою будь-якого святкового чи навіть повсякденного столу, адже цінуються, перш за все, своїм неповторним смаком та надзвичайним ароматом.

  Отримати безліч м’ясних та рибних смаколиків, не прикладаючи задля цього особливих зусиль, допоможе домашня коптильня. Вона являє собою деяку подобу металевого ящика, всередині якого розміщені решітки та піддони. У коптильні продукти піддаються обробці  (своєрідній консервації) димом, здобуваючи унікальні смакові та ароматичні властивості, а також здатність не псуватися при довгому зберіганні.

  Технологічно сам процес копчення буває гарячим і холодним, відповідно і коптильні, представлені на сучасному вітчизняному ринку, існують різні. Гаряче копчення відбувається значно швидше – продукт готується при температурі 45 – 50оС упродовж незначного проміжку часу (як правило, від 1 до 5 годин).

  Холодне копчення здійснюється при більш низькому температурному режимі (20-25оС), а тому є більш довготривалою і доволі складною процедурою. Перш за все тому, що коптильня для холодного копчення має бути особливою. Вам доведеться облаштувати стаціонарну коптильню у вигляді кількох ям, виритих на різному рівні і з’єднаних між собою закритою траншеєю. Для реалізації цього задуму потрібні не лише певні інженерні знання та достатній грошовий капітал, а й земельна ділянка достатньо значної площі.

  Приймаючи до уваги усі вищезазначені нюанси, а також тривалий термін холодного копчення, що складає кілька днів, можна прийти до висновку, що більш раціональним з економічної та практичної точки зору буде придбання професійної коптильні для гарячого копчення. Вона працює зазвичай від електромережі і дозволяє вмістити до 50 кг продуктів. У такій зручній установці, що добре підійде і для дачі, приватного будинку чи малого підприємства, можна і коптити, і випікати, і варити і навіть тушити найрізноманітніші продукти. Вони, до того ж, будуть ще й екологічно чистими, оскільки не міститимуть будь-які хімічні домішки та ароматизатори.

  Отож, купуючи власну домашню коптильню, ви дбаєте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!