Як смачно і просто приготувати рибну тушонку

Як смачно і просто приготувати рибну тушонку

Нинішній ритм життя змушує господинь придумувати все нові і нові способи, як економити час перебування на кухні.

Ще пару років тому був такий собі «бум» продуктової заморозки. Овочі і фрукти, м'ясо та рибу пхали в морозилку. Для приготування все розморожували і потім тільки готували. При такому режимі, такий дорогоцінний час катастрофічно втрачався, і корисні властивості теж.

Зараз, завдяки промисловому виробництву, вдалося знайти спосіб, як економити час і не залишатися голодним - вже готові консерви. Ви скажете: «Так вже пройшло 80 з гаком років, як стали відомі готові сніданки», все правильно, але ми говоримо зараз про домашні консерви!

Думаю, що всі розуміють різницю домашньої їжі і магазинної.

Смачно і просто, а головне швидко приготувати консерви можна в автоклаві. Українські виробники пропонують широку лінійку автоклавів, серед яких є з газових балонів, листової сталі, нержавіючої сталі.

Пропонуємо вашій увазі рецепт рибної тушонки в автоклаві. Колись хтось сказав: «Все геніальне просто!» І це дійсно так.

Рибу потрібно почистити і помити, відрізати голови і злегка обсмажити з двох сторін, зверніть увагу - зажарювати не потрібно!

Окремо обсмажити цибулю в томаті і моркву в томаті. Овочі пасерувати теж злегка. Все посолити і поперчити за смаком і шарами укласть в банки 0,5 л.

Поставити банки в автоклав, залити воду, накачати потрібну атмосферу і виставити температуру 120 С або нагнати її, в залежності від вашого автоклава, і тримати 15-20хвилин. Почекати, поки охолоне (бажано лишити на ніч).

Як бачите, все дуже просто. Вихід від 16 до 50 банок 0,5 л.
Смачного!

Відгуки

Покупали здесь автоклав Люкс-21, и тут же увидела рецепт рыбной тушенки. Решили сделать. Из рыбы у нас был карп, щука и карася немного. Всего кг 10-11. Все сделали по рецепту, вкуснятина страшная!!!) Спасибо большое автору за точный рецепт.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг