Електричний інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 1000 Код Обг-041

 • 4 199грн.

Область застосування: опалення приміщень з висотою стель від 3,5 метрів.

Площа опалення: до 10 метрів - якщо використовується як основна система опалення; до 20 метрів - якщо використовується як додаткове джерело тепла

 • Опис

  Електричний інфрачервоний обігрівач Білюкс Б1000

    Застосовується як основна так і додаткова система опалення в приміщення з висотою стель до 3,5 метрів. Може використовуватися як автономна система опалення з можливістю регулювання температури по зонах. Це зручно для великих приміщень де є необхідність прогрівати окремі ділянки.
    Застосовується для: опалення квартир, опалення офісу, опалення СТО, опалення дачі, опалення лоджії або балкона, опалення літньої кухні.

  Принцип роботи обігрівача Билюкс Б 1000

    В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усіх предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, яке підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція.
  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елементу до 300 градусів, працюють в довгохвильовому діапазоні теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Билюкс Б 1000 становить від 240 до 270 градусів.

   Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача

    Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Все довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Обігрівачі Билюкс серії «А», «Б» або «П» працюють як раз в довгохвильовому діапазоні теплових хвиль.

    А обігрівачі Білюкс серії «У» працюють в середньому діапазоні хвиль, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно: опалення робочого місця, столика на літнього майданчика кафе, веранди на дачі.

  Детальніше ознайомтесь у статті: "Вплив на людину від Інфрачервоного обігрівача" 

  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс пройшли дослідження і отримали висновок.

  Технічні особливості електричних обігрівачів Білюкс Б 1000

  • Площа опалення: до 10 метрів - якщо використовується як основна система опалення; до 20 метрів - якщо використовується як додаткове джерело тепла;
  • Висота установки: рекомендуємо встановлювати на 2,5 - 2,7 метра від пластини до підлоги

  Зверніть увагу:

  • Розміщення: В першу чергу необхідно прибрати основні тепловтрати, тому обігрівачі встановлюються уздовж холодних стін і вікон.
  • Установка: при установки на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна добитися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею, але при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30%
  • Обережно: висока температура на поверхні пластини обігрівача - до 300 градусів, при цьому корпус обігрівача нагрівається всього до 80 градусів.
  • Технічний зазор: завжди дотримуйтесь мінімальні відстані від обігрівача до предметів: вниз - 50 см, вгору - 5 см, в сторону - 5 см.

   Монтаж обігрівача БіЛюкс не займає багато часу і сил.
  Важливо: для економії електрики і Вашої зручності - використовуйте системи контролю температури, терморегулятори. Вони дозволяють автоматизувати роботу інфрачервоного обігрівача і економити від 30% до 70% електроенергії. 
  Гарантія:
  3 роки: обігрівач встановлюється покупцем самостійно.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг