Електричний інфрачервоний обігрівач Білюкс У 1000 Код Обг-045

 • 4 099грн.

Область застосування: використовують для опалення літніх майданчиків кафе і ресторанів, опалення веранди, опалення альтанки, а так само як опалення локальних зон (робочих місць).

Площа опалення: до 10 м.кв - як основне опалення; до 20 м.кв - як додаткове опалення.
Установка на висоті (рекомендована): від 2,5 до 3,5 метрів.

 • Опис

  Електричний інфрачервоний обігрівач Білюкс в 1000

    Область застосування: використовують для опалення літніх майданчиків кафе і ресторанів, опалення веранди, опалення альтанки, а так само як опалення локальних зон (робочих місць).

  Принцип роботи обігрівача Билюкс в 1000

  Інфрачервоне опалення передається за допомогою теплих хвиль які потрапляючи на поверхню (підлогу, чоловік, стіл) нагрівають її. Повітря є прозорою середовищем, тому коли мета нагріти столик на літньому майданчику, інфрачервоне опалення буде кращим вибором, тому що, невеликі протяги НЕ будуть перешкодою, а люди будуть перебувати в теплі при прохолодній погоді.

  Детальніше про вплив випромінювання ознайомтесь у статті: "Вплив на людину від Інфрачервоного обігрівача" 

  Важливо: Для створення комфортного середовища при локальному обігріві (за столиком або на робочому місці) необхідно розміщувати обігрівачі МІНІМУМ з двох сторін. Залежно від умов, підбирається запас потужності на 1.м.кв. В Наприклад для опалення столика на терасі, у якій є лише три стіни, запас потужності складе від 250 до 300 Вт / м.кв. А при опаленні столика на вулиці, де немає взагалі стін, запас потужності буде від 750 до 1000 Вт / м.кв.

  Технічні характеристики електричних обігрівачів Білюкс в 1000

  • Площа опалення: до 10 м.кв - як основне опалення; до 20 м.кв - як додаткове опалення.
  • Установка на висоті (рекомендована): від 2,5 до 3,5 метрів. Кріплення дозволяє робити монтаж під різним кутом до підлоги. 
  • Комплектація: обігрівач упакований в картонну упаковку, паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном). Монтажний комплект поставляється окремим місцем.

  Зверніть увагу

  • Розміщення: обігрівач Білюкс У 1000 має потужний тепловий потік і спрямовану хвилю тепла, розміщуйте з декількох сторін до робочого місця.
  • Установка: в комплекті з обігрівачами йде кріплення (окремим місцем) який дозволяє робити установку як на стелю так і під різним кутом. При установці під кутом, ви втрачаєте ККД до 30%, краще встановлювати горизонтально підлозі, так можна добитися максимального ефекту.
  • Обережно: Ожегоопасная температура на тене обігрівача! до 600 градусів. Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів.
  • Технічний зазор: дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 1800 см, вгору - 15 см, в кожну зі сторін - 30 см.
  • Монтаж обігрівача БіЛюкс: можна зробити жорсткий монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративному тросі, все залежить від приміщення.
  • Терморегулятори: завдяки не хитра пристосуванню можна зробити роботу інфрачервоного обігрівача автономної. Вони дозволяють економити мінімум 30% витрати електроенергії.
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг