Мангали, грилі та барбекю в інтернет-магазині КУТ

24 товари
28 690грн.

Розрахований до 12 осіб. Універсальний стіл, можна використовувати як: звичайний гостьовий стіл до 12 чоловік; стіл-мангал; стіл-гриль; стіл-з відкритим вогнищем.

24 900грн.

Модульний - це можливість використовувати як мангал, коптильню гарячого копчення, коптильню холодного копчення, укомплектувати казаном або рожном, шампурами, дахом.

18 900грн.

Багатофункціональний: можливість використовувати як - мангал, коптильню гарячого копчення, коптильню холодного копчення, укомплектувати казаном або рожном, шампурами.

14 800грн.

Багатофункціональний: можливість використовувати як - мангал, коптильню гарячого копчення, коптильню холодного копчення, укомплектувати казаном або рожном, шампурами.

1 990грн.

Виготовлення під будь-яку марку авто: мерседес, лексус, кіа, додж, рено, сітроен, вольксваген, субару, фіат, хюндай.... В комплекті  - чохол на блискавці з ручками та решітка гриль/барбекю.

1 690грн.

Виготовлення під будь-яку марку авто: мерседес, лексус, кіа, додж, рено, сітроен, вольксваген, субару, фіат, хюндай.... В комплекті  - чохол на блискавці з ручками.

Немає в наявності
15 200грн.

Мультифункціональна вулична піч. Піч являє собою мобільну піч-трансформер, що об'єднує в собі піч з варильною поверхнею і мангал, який поєднує в собі комплекс деталей, здатних трансформувати звичайний мангал в зону для коптильні і барбекю з приставним столиком.

Любите поласувати смачним шашликом або овочами на грилі?

Тепер у вас є можливість готувати всі ці страви самостійно!

Компанія Троян виробляє грилі і барбекю для домашнього використання.

Великий асортимент конфігурацій дозволить вам вибрати виріб на свій смак і для будь-яких цілей: приготування страв на відкритому вогні, приготування шашлику, барбекю. 

В асортимент входять багатофункціональні пристрої для домашнього використання, які можна застосовувати і як барбекю, і як гриль, і як звичайний мангал.

Перевагою мангалів та грилів Троян є унікальний дизайн та можливість готування шашлику як на відкритому мангалі так і в положенні із закритою кришкою, що прискорить процес приготування шашлика в декілька разів.

Також інтернет магазин "КУТ" пропонує співпрацю українським виробникам! та партнерство за системою дропшипінг!