Промисловий інфрачервоний обігрівач Білюкс П 2000 Код Обг-039

 • 6 999грн.

Область застосування: опалення приміщень з висотою стель від 3-х до 5-ти метрів. Може використовуватися як основна система опалення, так само можна зробити зональний обігрів робочих місць у великому приміщенні.

 • Опис

  Промисловий інфрачервоний обігрівач Білюкс П 2000

  Завдяки однофазному підключенню Билюкс П 2000 часто встановлюють в побутових приміщеннях. Обігрівачі Билюкс можуть працювати як основна так і додаткова система опалення.

  Застосовується для: опалення СТО, опалення магазину, опалення кафе і ресторанів, опалення заводу, опалення складу, опалення виробництва, опалення цеху, опалення фітнес-клубу, опалення басейну.

  Принцип роботи обігрівача:

  В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усіх предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, яке підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція.

  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елементу до 300 градусів, працюють в довгохвильовому діапазоні теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Билюкс П 2000 становить від 240 до 270 градусів. Інфрачервоні обігрівачі ще називають темними або низькотемпературними.

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача:

  Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Все довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. У модельному ряду інфрачервоних обігрівачів Білюкс, моделі серії "А", "Б" і "П" працюють з довгохвильовому діапазоні. А обігрівачі серії "У" в середньохвильовому, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно: опалення робочого місця, столика на літнього майданчика кафе, веранди на дачі.

  Детальніше ознайомтесь у статті: "Вплив на людину від Інфрачервоного обігрівача" 

  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс отримали сертифікат відповідності, а так само мають висновок МНС (№ 350/343 від 25.08.10), висновок міністерства охорони здоров'я (№05.03.02-07 / 71205 від 30.09.10).

  Технічні особливості інфрачервоних обігрівачів Білюкс

  Площа опалення: до 20 м.кв - основне опалення; до 40 м.кв - додаткове опалення

  Рекомендована висота установки: від 3 до 3,5 метрів. Це рекомендовані дані, бувають випадки установки до 8-ми метрів, при нестандартної установці консультуйтеся з фахівцями.
  Комплектація обігрівачів серії "Б" і "П": обігрівач в картонній упаковці, кріплення і паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном).

  Зверніть увагу:
  Розміщення: При основному опалюванні встановлюємо обігрівач біля холодних стін і вікон, при додатковому в тих місцях, де необхідно підняти температуру.

  Установка: при установки на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна добитися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею, але при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30%

  Обережно: на пластині обігрівача опіконебезпечну температура, до 300 градусів. Корпус обігрівача нагрівається до 80 градусів (в ув'язненні МНС до 53 градусів).

  Технічний зазор: дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 50 см, вгору - 5 см, в сторону - 5 см.

  Монтаж обігрівача БіЛюкс: можна зробити жорсткий монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративному тросі, все залежить від приміщення.

  Важливо: терморегулятори дозволяють працювати в автоматичному режимі, вони контролюють роботу обігрівачів в залежності від температури. Програматор дозволяє контролювати роботу обігрівачів 24 години 7 днів на тиждень.

  Гарантія:
  3 роки: обігрівач встановлюється покупцем самостійно.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг