Сейф для зброї СО-150 Код Сейф-024

 • 7 590грн.

Розташовані всередині збройового сейфа держаки дозволяють зберігати в ньому чотири стовбури вогнепальної зброї, а спеціальні полиці усередині сейфа дозволяють зберігати боєприпаси.

 • Опис

  Сейф для зброї СО-150

    Призначений для зберігання зброї і боєприпасів в домашніх умовах (в квартирі, заміському будинку або офісі).

   Хоча даний сейф не відрізняється стійкістю до вогню і злому (правильніше його було б назвати металевою шафою), все ж в разі пожежі він здатний захистити від вибуху, а саму зброю - від сторонніх осіб.

    Сейф для зброї просто незамінний для власників зброї, в родині яких є діти. Зберігати таку небезпечну річ, як вогнепальна зброя, в шафі або ящику стола небезпечно: воно може стати іграшкою для Вашої дитини. Наслідки такого роду гри важко переоцінити. До мисливської рушниці, ножа або пістолета, що зберігається в збройовому сейфі, отримає доступ тільки його власник, що, безумовно, убезпечить сімейний побут.

    Розташовані всередині збройового сейфа держаки дозволяють зберігати в ньому чотири стовбури вогнепальної зброї, а спеціальні полиці усередині сейфа дозволяють зберігати боєприпаси.

    Виготовлений збройовий сейф з високоякісної листової сталі, яка покривається порошковою фарбою сірого або світло-сірого кольору.

  Також в комплектацію сейфа входить каса

  Відео-огляд Сейф для зброї СО-150

 • Характеристики
  Розміри зовнішні/ внутрішні, мм
  1510/1300;400/390;300/190
  Виробник
  УХЛ-МАШ
  Тип упаковки
  Картон, стрейч-плівка
  Колір
  Сірий
  Глибина, мм
  300
  Вага
  91 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг