Сейф меблевий СМ-17 Код Сейф-001

 • 1 530грн.

Передбачає можливість установки в меблі шляхом кріплення до стінки / полиці для зберігання цінностей у домашніх і офісних умовах.

 • Опис

  Сейф меблевий СМ-17

    Передбачає можливість установки в меблі шляхом кріплення до стінки / полиці для зберігання цінностей у домашніх і офісних умовах.

    Має посилений сталевий корпус і внутрішні петлі. Пофарбований корозійно-стійким полімерно-порошковим покриттям. Меблевий сейф може використовуватися для зберігання вогнепальної або травматичної зброї. Повністю задовольняє вимоги МВС.

    Зовнішні габарити дозволяють заховати сейф практично в будь-яку шафу, тумбу, або стіл. Місце кріплення меблевого сейфа має бути надійним і міцним.

  Серія меблевих сейфів "СМ" - це сейфи невеликих габаритів, які можна заховати в тумбу, шафу та інші меблі. 

    Призначені для захисту і зберігання документів і цінних речей.
  Виготовляються сейфи з високоякісної листової сталі різної товщини. Спеціально розроблена нашим конструкторським бюро геометрія збільшує взломостойкость сейфа. Зазори між дверима і корпусом мінімальні, щоб виключити злом за допомогою важеля (ломика, монтування). Дверні петлі спеціально заховані всередину щоб виключити розтин шляхом зрізання.

    Сейфи оснащені надійним ригельним замком підвищеної секретності. Ригелі виходять на 27 міліметрів і мають прокручувати конструкцію, що практично виключає варіант перепилювання.

    Товщина металу корпусу становить 1.5 мм, товщина дверей - 3 мм. Вага сейфа 6 кілограм.

  Відео-огляд Сейф меблевий СМ-17

 • Характеристики
  Розміри зовнішні/ внутрішні, мм
  170/160; 310/300; 260/200
  Виробник
  УХЛ-МАШ
  Габарити упаковки
  180х320х270
  Тип упаковки
  Картон, стрейч-плівка
  Колір
  Сірий
  Глибина, мм
  260
  Вага
  6 кг
 • Відгуки покупців
  Сейфом задоволений
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг