Сейф меблевий СМ-25 Код Сейф-002

 • 4 350грн.
  1 950грн.
 • Виберіть тип

Серія СМ-К - має посилений корпус (товщина металу корпусу 2 мм, двері 5 мм), надійний ключовий замок «Securemme» виробництва Італії або електронний замок "Diplomat" (Південна Корея)

Передбачає можливість установки в меблі шляхом кріплення до стінки / полиці для зберігання цінностей у домашніх і офісних умовах.

 • Опис

  Меблевий сейф СМ-25

    Передбачає можливість установки в меблі шляхом кріплення до стінки / полиці для зберігання цінностей у домашніх і офісних умовах.

  Має посилений сталевий корпус і внутрішні петлі. Пофарбований корозійно-стійким полімерно-порошковим покриттям.

    Меблевий сейф може використовуватися для зберігання вогнепальної або травматичної зброї. Повністю задовольняє вимогам МВС.
  Серія меблевих сейфів "СМ-К" - це сейфи невеликих габаритів, які можна заховати в тумбу, шафу та інші меблі. Призначені для захисту і зберігання документів і цінних речей. У порівнянні з меблевими сейфами серії СМ, сейфи СМ-К мають більш надійний електронний кодовий замок "Diplomat" виробництва Південної Кореї, захищений металевим кожухом і посилений корпус. Товщина металу корпусу становить 2 міліметри, двері 5мм. . Вага даного сейфа становить 9-14 кілограм залежно від моделі.
    Виготовляються сейфи з високоякісної листової сталі різної товщини. Спеціально розроблена нашим конструкторським бюро геометрія збільшує взломостойкость сейфа. Зазори між дверима і корпусом мінімальні, щоб виключити злом за допомогою важеля (ломика, монтування). Дверні петлі спеціально заховані всередину щоб виключити розтин шляхом зрізання.

  Відео-огляд Сейф меблевий СМ-25

 • Характеристики
  Розміри зовнішні/ внутрішні, мм
  250/240; 340/330; 280/210
  Виробник
  УХЛ-МАШ
  Глибина, мм
  280
  Колір
  Сірий
  Вага
  9-14 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг