Декілька порад тим, хто вперше використовує побутовий автоклав

Декілька порад тим, хто вперше використовує побутовий автоклав

• Для домашніх заготівель буде достатньо невеликого автоклаву, у якому одночасно можна розмістити приблизно 20 півлітрових баночок, поставивши їх у 2 – 3 ряди. Що ж до автоклавів середнього і великого об’ємів, то використання таких агрегатів є більш доречним для туристів, мисливців та рибалок – усіх тих, у кого існує потреба в швидкій переробці значних обсягів продукції.

• Використовуючи автоклав побутовий вперше, не намагайтеся одразу ж перевантажити його – краще зробіть пробну консервацію на 2 – 3 баночки. Кожну банку потрібно заздалегідь ретельно роздивитися на предмет тріщин та бульбашок. Їх не повинно бути, інакше банка лопне. Дотримуйтеся вкрай важливого правила: усі баночки повинні бути однакової висоти.

• Не допускається відхилення від температурних показників, що перевищує 20 градусів.

• Овочеві та фруктові консерви необхідно опускати до автоклаву, який вже наповнений водою та прогрітий до 70оС.

• Якщо ви ставите в агрегат для домашнього консервування лише 1 баночку, то наповнюйте автоклав водою на 2/3. Не використовуйте в автоклаві банки місткістю 2 та 3 л.

• Досить значного поширення набули автоклави саморобні, які умільці самотужки роблять з газового балону. Це, звичайно, дозволяє їм зекономити гроші, проте використання подібного пристрою пов’язане із великим ризиком. Всередині автоклаву необхідно створити певний тиск. Робиться це за допомогою насосу чи манометру. Якщо під час приготування консервації рівновага порушиться, внаслідок раптового і стрімкого зривання кришечок з банок вся готова продукція може опинитися на стелі, підлозі, стінах або попросту стати непридатною для споживання у їжу.

• Якщо ви маєте вибір, то буде краще придбати автоклав автоматичний. Принцип його дії вельми схожий із роботою звичайної скороварки.

• Завершивши процес консервації, ні в якому разі не охолоджуйте автоклав самостійно і не відкривайте його під час роботи – різкий перепад температур призведе до того, що банки тріснуть.

• Бережливе ставлення до цього побутового апарату є запорукою його тривалого і надійного функціонування. Після кожного використання насухо протирайте внутрішні стінки і трішечки змащуйте їх соняшниковою олією, яка дозволить запобігти появі іржі та значно подовжить термін експлуатації автоклаву.

Зверніть увагу! Перед першим використанням апарату ретельно вивчіть інструкцію!

Успішного консервування!