Готуй санчата влітку, а воза взимку!

Готуй сани влітку, а воза взимку!

Кожен з нас, незалежно від віку, чекає на зиму. І, побачивши перший сніг, сповнюються радістю серця, адже зима – це чарівний час. Особливо для дітей! Ці маленькі мрійники з нетерпінням чекають снігу, адже це можливість розважити себе катанням на санчатах!

Ще зовсім недавно, такого широкого асортименту санчат не було, і старше покоління використовувало натомість підручні матеріали: пакунки набиті соломою чи сіном, спинки стільців, шматки пластмаси… Нудно не було нікому!

Та міняються часи, на сьогодні, виробники продумали дитячий зимовий транспорт до дрібниць, щоб і діти і батьки почували себе комфортно.

Надзвичайно простим і зручним рішенням було прикріпити до конструкції батьківську ручку-штовхач. Тато чи мама штовхають саночки поперед себе, що дає можливість маляті роздивлятися все навколо. І батькам легше на руки, і малюк зацікавлений тим, що відбувається!

Санчата виготовляють зі сталі, а сидіння із натурального дерева.

Комплектація зазвичай включає:

  • ремінь безпеки;
  • тяговий ремінь;
  • знімну спинку;
  • ручку-штовхач (замовляється додатково).

Зима – казковий період в житті дитини. Це час подарунків, солодощів, призів, сімейних зустрічей. І гарним подарунком будуть санчата – зручний зимовий транспорт.

Порадуйте свого малюка! Зробіть цю зиму для своєї сім’ї незабутньою! Інтернет-магазин КУТ Вам допоможе при виборі зимового подарунка, у нас представлена колекція санчат від українських виробників!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг