Основні різновиди коптилень

Основні різновиди коптилень

  Сучасний ринок побутового обладнання пропонує безліч видів коптилень, кожному з яких притаманні свої особливості і специфіка застосування. Агрегати для копчення можна класифікувати по ряду критеріїв.

Так, за типом палива коптильні бувають:
• газові;
• електричні;
• вугільні (деревні).

  Газові установки для копчення представлені для використання в тих регіонах, де мають місце часті перебої з електрикою. Вони зроблені з високоміцної нержавіючої сталі і мають гарну герметичністю. Такі коптильні, широко застосовуються в квартирах і дуже прості в збірці, функціонують на основі каменів вулканічної природи, поміщених усередину конструкції і нагріваються за допомогою звичайної газового пальника.

  Газові коптильні можуть бути різних габаритів і мати як прямокутну, так і циліндричну форму. Особливою популярністю користуються коптильні з гідрозатворів, наявність якого дозволяє виключити задимленість приміщення.

  Дійсно універсальними є електричні коптильні, адже вони чудово підійдуть як для заміських будинків, так і для міських умов. Крім того, їх можна використовувати в якості духовці, що дозволяє здійснювати всіляку теплову обробку м'яса, риби і овочів.
  Цей різновид коптилень як не можна більш доречна для холодного копчення, оскільки дим в такому агрегаті набагато швидше осідає на продуктах.

  Важливою перевагою, яким володіє електрична коптильня, є надзвичайне зручність у використанні: на відміну від газової установки, вона не вимагає постійного контролю. Задавши необхідний час і відрегулювати температурні показники, ви можете займатися своїми справами, не турбуючись про якість та безпеку роботи агрегату.
Вугільні коптильні з нержавійки знайшли широке застосування серед власників дач і заміських котеджів. Такі пристрої найбільш затребувані завдяки своїй простоті і доступною вартості. А ще вони відрізняються компактними розмірами, на порядок полегшують їх транспортування.
  Представляючи собою металеву ємність, всередині якої вміщено решітка для напівфабрикатів, а також піддон для стікання надлишків жиру, коптильні, що працюють на вугіллі або деревині, дозволяють отримати дивно смачні страви, приготовані на «живому» вогні і ароматному диму.