Особливості гарячого копчення

Особливості гарячого копчення

  Гаряче копчення – улюблений багатьма спосіб приготування продуктів у домашніх умовах. Цей процес є менш тривалим та трудомістким, ніж холодне копчення, саме тому він користується такою популярністю.

  Гаряче копчення здійснюється за 1-2 години при температурі від 70 до 150оС. Час і температура залежить від типу продукту (м’ясо, риба, сало, птиця тощо), розміру шматків та особливостей рецепту. Чи не найголовніша перевага даного способу теплової обробки їжі полягає у тому, що соковитість продукту зберігається, а хвороботворні бактерії гинуть під дією високих температур. Коптильня гарячого копчення з листової сталі дозволяє досягти необхідної температури та підтримувати її на всіх етапах копчення.

  Жар приводить продукти у стан готовності, а деревний дим робить їх ароматними. Текстура продукту стає більш м’якою (лосось, наприклад, розшаровується на охайні, ніби спеціально нарізані, шматочки).

  Коптильня гарячого копчення прекрасно збереже готові смаколики протягом 10 годин. Якщо намічається вечірка, ви можете закоптити продукт вранці і до приходу гостей дістати його з коптильні. Проте не слід забувати, що продукти, приготовлені гарячим способом, довго не зберігаються. Подовжити термін зберігання м’яса чи риби гарячого копчення допоможе вакуумне пакування чи заморожування.

  Для успішного копчення потрібно досягти повільного тління тирси, а не швидкого її згорання. Просочена деревина згорає не так швидко. До того ж, коптильня гарячого копчення дозволяє використовувати вологу деревину. Якщо тирса просочена помірно, не варто боятися, що продукт звариться. Незначна вологість надасть їжі соковитості. Замість тирси можна узяти тонкі сухі гілочки, які довше тліють.

  Для гарячого копчення використовують добре просушену тирсу, отриману з листяних порід дерев. Дим впливає на смак копченого продукту так само як сіль та перець – враховуйте це при виборі палива для коптильні. Дуже доречними буде тирса будь-яких фруктових дерев, вільхи чи дубу. Не використовуйте не просушену деревину та хвойні породи, оскільки сік свіжого дерева та хвойна смола зробить смак копченого продукту неприємним.

  Для любителів дачного відпочинку гарним варіантом стане придбання мобільної коптильні – недорогої та компактної переносної конструкції. Вона являє собою прямокутний металевий міні-ящик, у якому відбувається процес гарячого копчення. Завдяки зручним габаритам та легкій вазі такі переносні коптильні можна брати із собою у похід чи мандрівку. Достатньо лише розмістити коптильню на багаття – і процес термічної обробки продуктів буде розпочато!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг