Сейф для зброї СО-100 Код Сейф-022

 • 2 820грн.

Розташовані всередині збройового сейфа держаки дозволяють зберігати в ньому два стовбури вогнепальної зброї, а спеціальні полиці усередині сейфа дозволяють зберігати боєприпаси.

 • Опис

   Сейф для зброї СО-100

    Призначений для зберігання зброї і боєприпасів в домашніх умовах (в квартирі, заміському будинку або офісі).

   Хоча даний сейф не відрізняється стійкістю до вогню і злому (правильніше його було б назвати металевою шафою), все ж в разі пожежі він здатний захистити від вибуху, а саму зброю - від сторонніх осіб.

    Сейф для зброї просто незамінний для власників зброї, в родині яких є діти. Зберігати таку небезпечну річ, як вогнепальна зброя, в шафі або ящику стола небезпечно: воно може стати іграшкою для Вашої дитини. Наслідки такого роду гри важко переоцінити. До мисливської рушниці, ножа або пістолета, що зберігається в збройовому сейфі, отримає доступ тільки його власник, що, безумовно, убезпечить сімейний побут.

    Розташовані всередині збройового сейфа держаки дозволяють зберігати в ньому два стовбури вогнепальної зброї, а спеціальні полиці усередині сейфа дозволяють зберігати боєприпаси.

    Виготовлений збройовий сейф з високоякісної листової сталі, яка покривається порошковою фарбою сірого або світло-сірого кольору. Можливі два варіанти нанесення: з молотковим ефектом і звичайне. Сейфи мають зварену конструкцію, що істотно підвищує міцність і надійність. Широкий асортимент моделей сейфів з різними конфігураціями і габаритами дозволяє легко підібрати сейф під Ваші потреби. Двері сейфів закриваються за допомогою якісного замку високої секретності. Спеціально розроблена конструкція виключає злом за допомогою лома або застосування інших типів важелів і сили.

    Сейфи для зброї можуть мати внутрішнє відділення (трейзер), полки для амуніції: шанцевого інструменту, гільз, пижів і дробу. Вони мають підвищені вимоги до конструкції, кріплення і розташування в приміщенні.

  Відео-огляд Сейф для зброї СО-100

 • Характеристики
  Розміри зовнішні/ внутрішні, мм
  1000/990; 350/340; 250/140
  Виробник
  УХЛ-МАШ
  Тип упаковки
  Картон, стрейч-плівка
  Глибина, мм
  250
  Колір
  Сірий
  Вага
  33 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг